Відео  

   

Анонси  

   

Наші партнери  

 

   

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

УВАГА:

оновлено: 8.04.2019

оновлено 4.04.2019.

Пропонуємо вашій увазі Програму заходів, що відбудуться в Будинку Письменників НСПУ упродовж квітня 2019 року. У програмі можливі зміни. 

 

2 квітня (І вівторок ) – засідання творчого об'єднання перекладачів «Прометей».

Куратор: Сергій Борщевський

17:00, 2 поверх

 

 

3 квітня (І середа)- засідання клубу бібліотекарів. 

Куратор: Василь Фольварочний

11:00, 2 поверх

 

9 квітня (ІІ вівторок ) – засідання літературної студії «Перехрестя»

Куратор: Вікторія Осташ

17:00, 2 поверх

Прим.: поезія та коротка проза учасників студії Арт-спільноти "Перехрестя", які будуть присутні на засіданні, в рамках творчого звіту за місяць будуть опубліковані на сайті НСПУ у відповідних розділах.

 

9 квітня ( ІІ вівторок) –  засідання творчого об’єднання літературних критиків  КО НСПУ. 

Куратор: Марія Морозенко

17:00, 1 поверх

 

10 квітня ( середа ) – презентація прози «Дива в реальності», альбому «Дует сестер». Автор - Зоя Кучерява. 

18:00, 2 поверх

 

11 квітня (ІІ четвер) – засідання творчого об’єднання сатириків та гумористів. 

Куратор: Г. Гайовий 

17:00, 2 поверх 

 

11 квітня - презентація книжкипоета з Ніжина Василя Безручка "Віч-на-віч" в рамках "Театру інтимної лірики".

Куратори - Ніна Шаварська, Михайло Шевченко.

18:00, 2 поверх

 

 

12 квітня (п’ятниця)  – творчий вечір Олесі Сінчук. 

17:00, 2 поверх

 

13 квітня (ІІ субота ) – «Творчий ковчег»

Куратор: Богдана  Гайворонська

15:00, Літпаб "Крапка.Кома" (вул. Антоновича, 14)

Прим.: поезія та коротка проза учасників "Творчого ковчегу", які будуть присутні на заході, в рамках творчого звіту за місяць будуть опубліковані на сайті НСПУ у відповідних розділах.

 

15 квітня (ІІІ понеділок) – засідання літературної студії «Восход».

Куратор: Василь  Дробот

17:00, 2 поверх  

 

16 квітня (ІІІ вівторок) – засідання літературної вітальні.

Куратор: Тетяна Кудінова

16:00, 2 поверх

 

 17 квітня (середа) – поетичний вечір літературного об’єднання «Радосинь».

Модератор: Алла Диба  

17:00, 2 поверх

 

 18 квітня (ІІІ четвер) – засідання літературного об’єднання «Радосинь»

Куратор: Д. Чередниченко

11:00, 2 поверх

 

18 квітня (четвер) – звіт творчого  літературного об’єднання з міста Лубни.

Модератор: Н. Шаварська

17:00, 2 поверх

 

19 квітня (п’ятниця)  – засідання літературного об’єднання «Світлина».

Куратор: Лариса Петрова

17:00, 2 поверх

 

22 квітня (ІV понеділок) – засідання творчого об’єднання поетів КО НСПУ. 

Куратор: Станіслав Шевченко

17:00, 2 поверх

  

24 квітня (середа ) – засідання творчого об’єднання дитячих письменників.   

17:00, 2 поверх

 

25 квітня (ІV четвер) – засідання творчого об’єднання публіцистів.

Куратор: Володимир Петрук

17:00, 2 поверх

 

26 квітня (п’ятниця)  – засідання поетичної студії «Каштановий дім». 

Куратор: Андрій Грязов

17:00, 2 поверх

 

30 квітня (останній вівторок ) – засідання творчого об’єднання прозаїків.

Куратор: Василь Трубай

17:00, 2 поверх

 

 

unsplash-logoAmbitious Creative Co.  - Rick Barrett

   
© nspu.com.ua